Në burgun e grave të Kinës veriore në vitin 1932, e burgosura Fu Juan hap një tunel në qelinë e saj me një lugë argjendi dhe arratiset. Hetuesi Song Donlu thërritet për të hetuar arratisjen e Fusë. Nëpërmjet letrave që ajo i çon, ai shkon në qytetin Hong për të zgjidhur zhdukjen e saj.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox