Pushimet romantike e një ish-ushtaraku dhe gruas së tij në Athinë do të shkatërrohen nga një person i cili kërkon disa para prej tyre. Ata do të kërkojnë ndihmë nga një i panjohur i cili as që ia ka idenë se çfarë e pret dhe se me kë ka të bëjë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot