Pas një varg vrasjesh në Seattle, Belës të cilës po i afrohet dita e diplomimit, është e detyruar të zgjedh në mes Eduartit dhe Jacobit.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox

  • alisja

    super film .. kur do te publikohet seria e ardhshme ? the twilight saga breaking dawn part1 …