The Treatment : Një krye inspektor policie bën çfarë të mundet për të kapur një maniak i cili rrëmbente fëmijë të vegjël dhe abuzonte me ta seksualisht.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo