Magjistari Balthazar Blake duhet patjetër ta gjej dhe ta trajnojë Merlinin e Parë për të mundur magjistaren Moragana.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.1/10

 

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox