Ramon Sampedro është një mekanik anijesh dhe një poet me kohë të pjesshme që ka ngelur tetraplegjik pas një aksidenti gjatë zhytjes. Ky film tregon historinë e vërtetë të betejës të 30 vjeçarit që do ti japë fund jetës të tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids