10 vjet pas krizës ekonomike që përfshiu të gjithë botën, një njeriu të vetmuar i vjedhin makinën, të vetmen gjë me vlerë që i kishte ngelur. Teksa kërkonte hajdutët, ai merr peng vëllain e njërit prej tyre dhe gjatë udhëtimit të rrezikshëm ata krijojnë një lloj lidhjeje me njëri-tjetrin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot