Një ekip i S.W.A.T.-it mbetet i bllokuar në një ndërtesë shumëkatëshe të drejtuar nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve dhe banditëve.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

Upfile

Openload

Uptobox

VideoMega

FileCloud

 TheVideo.Me

  Upload.af