Grabitësi i bankave, Frank Adrian, vuan dënimin e tij për grabitjen e një banke kombëtare në një burg ku ndan qelinë me Zhan-Luis Morel, i cili do t’i ndryshojë jetën e tij dhe të familjes së tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.7/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox