Një detektiv duhet të zgjidhë çështjen e vrasjes së një trajneri të famshëm futbolli si dhe autorin e vjedhjes së diamantit famëkeq të Panterës Rozë.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox