Filmi Pasioni i Krishtit flet për 12 oret e fundit të Jezu Krishtit dhe kryqezimi i tij.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox