Një ish-operativ i CIA-s është sjellë përsëri në një mision shumë personal dhe e gjen veten e tij përballë ish-nxënësit të tij në një lojë vdekjeprurëse që përfshin zyrtarë të nivelit të lartë të CIA-s dhe kandidatit për president të ardhshëm të Rusisë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

NosUpload

NowVideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot