Tre shokë të ngushtë vendosin të argëtohen deri në maksimum në Vigjilje të Krishtlindjeve pasi do e lënë me aq traditën e të festuarit së bashku. Secili e ndjen magjinë e festës dhe merr mësimin e tij për gabimet e bëra.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox