Filmi tregon hetimet për një vajzë të humbur dhe vdekjen misterioze të një yll porno në 1970 në Los Angelos.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.4/10

Shiko Shkarko

Estream

Uptobox

Vidlox

Uploadion

Vidto

ClicknUpload

Openload

Openload