Kur modelja ambicioze Xhesi zhvendoset në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë, të cilat do bëjnë ç’të jetë nevoja për të marrë atë që ajo ka.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

Uploadx

Watchers

Uptobox

Streame

ClicknUpload

 TheVideo.Me

  Upload.af