Filmi tregon historinë e një modeleje të re të quajtur Ema, e cila lufton për të hyrë në skenën e modës së Parisit dhe që shfaq një ndjenjë fiksimi të rrezikshëm për fotografin e modës, Shejn Uajt.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

Uploadx

Watchers

Uptobox

TheVideo

1Fichier