Nje pastor dhe njekohesisht restler profesional pranon nje pozicion ne nje kishe ku ai ndihmon komunitetin/njerezit me kapacitetin e tij zyrtar po ashtu dhe me personalitetin tjeter te tij ate te shenjtorit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox