The Man from U.N.C.L.E. : Një agjent i CIA bashkëpunon me një agjent të KGB dhe me një agjente të Britanisë për të kapur njerëzit që kanë në dorë mundësinë për të prodhuar bombën bërthamore.
Cilësia: Kamer.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo