Një tregim epik, gjithëpërfshirës dhe i gozhduar në një dashuri të pamundur dhe të vendosur në dy periudha kohore dhe në dy kontinente.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox