Heidi, një DJ radioje, merr një dhurate, një kuti me disqe me muzike. Por ata nuk janë kënge të zakonshme ata janë kënge të “The Lords” dhe pyetja qe lind është qe a po çmendet Heidi apo “The Lords” janë kthyer për tu hakmarrë?

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox