Vdekja e Sedit, e shtyn një ish-kampion basketbolli, një bukuroshe të shurdhër, një narkoman dhe një aktore të aspiruar, në një romancë të rrallë dhe në një kërkim të dëshpëruar, për të qetësuar bosin e drogës, Uilliam Spinks.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot