Pesë djemtë të martuar komplotojnë në fshehtësi të ndajnë një apartament në qytet – një vend ku ata mund të kryejnë punët e fshehta dhe të kënaqen me fantazitë e tyre më të thella. Por fantazitë kthehen një makth kur ata zbulojnë kufomën e një gruaje të panjohur në apartament, dhe e kuptojnë se një nga grupi duhet të jenë i përfshirë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

MovShare

ClickUp

Played

oBoom

Novamov

Filecloud

Videoweed

Hugefiles

Nowvideo

Uptobox

Vidto

Filepup

Vidbull

Vodlocker

Vidspot