VINI RE! Filmi ka skena me përmbajtje erotike.

“The Little Death” është një komedi me të vërtetë origjinale për seksin, dashurinë, marrëdhëniet dhe tabutë. Një grua me një fantazi të rrezikshme dhe përpjekjet e partnerit të saj për ta kënaqur. Një burrë i cili fillon një marrëdhënie me vetë gruan e tij ndërkohë që ajo nuk di asgjë në lidhje me këtë. Një çift që po përpiqen të rregullojnë marrënien e tyre pas një eksperimenti seksual të dalë jashtë kontrollit. Një grua që mund të gjej kënaqësi vetëm në dhimbjen e burrit të saj. Një operatore “call center-i” e kapur në mes të një telefonate të zhurmshme, skandaloze. Dhe fqinji i ri simpatik, shpërqëndrues i cili i bashkon të gjithë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot