Simoni sapo është liruar nga burgu dhe është në liri me kusht. Shoku i tij, Alberti i lutet që të pranojë edhe një punë të fundit. Të vjedhë diamantin e çmuar Florentinin. Por plani i Simonit për të vjedhur diamantin ndryshon. Shumë njerëz i janë vënë pas diamantit, mes tyre edhe gangësterë dhe vrasës të pamëshirshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.