Historia paraqet aventurat e Ang. Me i riu i një sage të gjatë Avataresh të shquar. Ai duhet te lërë fëmijërinë e tij mënjanë që të ndaloje kombin e zjarrit të skllavërojë kombet e ajrit, tokës dhe ujit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo