Dejv Skajlark dhe producenti Eron Rapoport drejtojnë një shfaqje personazhesh të famshëm të quajtur “Skajlark Sonte”. Kur atyre u jepet një mundësi për të investuar diktatorin korean Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për ta kthyer udhëtimin e tyre për në Pyongyang në një mision sekret për të vrarë diktatorin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.5/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot