Maria, Henri dhe tre djemtë e tyre udhëtojnë për në Tailandë që të kalojnë pushimet e Krishtlindjeve, në bukurinë e një parajse tropikale. Por në mëngjesin e datës 26 Dhjetor, ndërkohë që e gjithë familja po pushonte në pishinë, një jehonë e frikshme dëgjohet nga qendra e tokës dhe një masë gjigane ujërash të errëta sharron gjithçka me kalimin e saj…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids