Katnis Everdin është në rrethin e 13-të pasi ajo thyen lojrat gjithmonë. Nën udhëheqjen e Presidentes Koin dhe këshillat e miqve të saj të besuar, Katnis hap krahët e saj siç vetëm ajo di dhe lufton për të ruajtur Pitan dhe inkurajon një komb të tërë të lëvizur përpara. Kjo luftë do përcaktojë fatin e Panemit përgjithmonë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo