Deni dëshiron diçka më shumë. Pas përjashtimit nga shkolla ai shkon dhe jeton në gjyshërit e tij. Por kur shtigjet e Denit dhe Deksit takohen ata nisin një udhëtim aq të vjetër sa vetë huliganizmi. Deksi, Deni dhe Uzina e Rrugaçëve udhëtojnë në mbarë vendin në një mision, për të rikthyer dinjitetin e bandës së tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.9/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot

  • mr.redMan

    ju lutem shume filmin WILD WEST dhe poashtu sa me shume filma me kauboj western ju lutem flm per mirkuptim shuum flm