Ben Randall një veteran i Rojeve Bregdetare që ka bërë shpëtime të panumërta në det, gjatë një misioni shpëtimi tek një anije peshkimi ku vdes i gjithë ekuipazhi i saj, humbet dhe shoku i tij më i mirë, Kerlin. Pasi është thyer në shpirt, atij i ofrohet mundësia për të trajnuar një grup të Notarëve Shpëtues, me gjysmë zemre ai pranon. Dhe aty në grup është një rebele dhe ambicioz që quhet Xheki Fisher.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo