Teksa Mjeshtrja Kempaka duhet të trashëgojë “Bastunin e Artë” te një prej katër nxënësit e saj, por këtu nis përçarja e nxënësve dhe lufta mes tyre…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo