Pasi zbuluoi bashkë me shokët e tij një arkivol të shekullit të 19-te gjimnazisti Kajl vendos ta sjellë në shtëpine e tij. Teksa kontaktet e para me boten magjike të arkivolit ishin të pafajshme dhe të gezueshme, me kalimin e ditëve situata sa vjen edhe përkeqsohet……!
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox