Një inxhinier ure dhe një gjahtar me përvojë të vjetër fillojnë gjuetinë ndaj dy luanëve, pasi ata sulmojnë punëtorët e ndërtimit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox