Borxhi i profesorit pijanec dhe kumarxhiut Xhim Benet bën që ai të marrë para hua nga nëna e tij dhe nga një huadhënës me interes të lartë. Situatën e tij e ndërlikon më tepër marrëdhënia me një nga studentet e tij. Do e rrezikojë jetën e tij Beneti për një shans të dytë?

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot