Një vajzë e re e cila po vajton humbjen e nënës, futet në filmin horror ku nëna e saj ishte një aktore dhe duhet të luftojë së bashku me mamanë e saj për të mundur vrasësin maniak të filmit.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot