Hazel dhe Gus janë dy adoleshentë që ndajnë një eksperiencë të hidhur, një përçmim për gjërat jo origjinale dhe një dashuri që do i dërgojë në një udhëtim. Kjo lidhje është e mrekullueshme, duke qenë se shoqëruesi i përhershëm i Hazelit është një tank oksigjeni, ndërsa për Gusin këmba e tij protetike, për të cilën ai bën shaka shpeshherë. Ata u takuan dhe ranë në dashuri në një grup mbështetjeje për kancerin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.2/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot