Ngjarja zhvillohet në një shkollë strikte angleze për vajza te vitit 1969 ku karizmatikja Abbie dhe Lydia e thellë dhe problematike janë shoqe të ngushta. Pas një tragjedie që ndodh në shkollë, një epidemi misterioze karakterizuar me gjendje të fikëti do të shpërthejë duke kërcënuar stabilitetin e gjithë të të përfshirëve.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot