Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike mbi pesë heronj mitik. Falë gjendjes së tij mendore dhe imagjinatës së saj të ndezur, linja midis trillimit dhe realitetit zbehet teksa përralla vazhdon.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot