Një gazetare dhe nje regjizor dokumentaresh do të ndjekin së bashku çështjen e një vrasjeje dhe të dyshuarës kryesore.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot