Barni dhe skuadra e tij e njohur si “Mercenarët” përfshihen në një konflikt me trafikantin e pamëshirshëm të armëve, Konrad Stonbenks, ish-krijuesin e Mercenarëve, i cili është i vendosur ta shkatërrojë skuadrën.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot