Ngjarjet ndodhin vite pas Përndjekjes së Molly Hartley-t, e cila tani si e rritur është poseduar nga një shpirt i keq dhe duhet të nxirret nga një prift para se djalli ta marrë përgjithmonë atë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo

  • scurio2

    super vec kto ndalesat e net vallahi na cmenden