Një grua joshëse kthehet tek qyteti i saj i vogël në Australinë rurale … Me makinën e saj të rrobaqepësise dhe stilin e saj modern, ajo shndërron gratë dhe arrinë të hakmerret ‘ëmbël’ me ata që i bënë keq.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox