Një djalosh i ri Amerikan shkon në studime në Paris 1968 , ku ze “shoqeri” me një djalë Francez dhe motren e tij .
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox