Një grua e re naive vjen në New York dhe kërkon punë si asistente në njëra nga redaktoret e revistës më të madhe  të qytetit, të pamëshirshmen dhe ciniken Miranda Priestly.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.8/10

 

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox