Një ekspeditë shpelle do të kthehet shumë shpejt në një mankth, kur 6 shoqe ngecin brenda në shpellë dhe disa predatorë të mistershëm fillojnë t’i ndjekin.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot