Një detektiv policie dhe një bashkëshort, hakmerren ndaj një vrasësi serial.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.6/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox