Një film frymëzues për një njeri i cili kërkon kurajon për të udhëhequr pavarësisht mangësive të tij. Ai gjen qëllimin dhe shpresën për t’ia kaluar dhuntinë e tij fëmijëve të komunitetit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids