Nje marinar anijesh tregtie akuzohet dhe burgoset gabimisht per tradhti. Pasi arratiset ai ia kushton jetes hakmarrjes ndaj njerezve qe e tradhtuan.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.7/10

Shiko Shkarko

Estream

Uploadx

Watchers

Uptobox

Vidto

ClicknUpload

 TheVideo.Me

  Upload