Antoni tetë vjeçar është disi i shqetësuar në lidhje me kalimin e fundjavës me babain e tij marangoz të alkoolizuar, Ualtin. Ata fillojnë të zbulojnë një lidhje të vërtetë me njëri-tjetrin, duke e bërë Ualtin një baba më të mirë dhe Antoni të zbulojë premtimin dhe potencialin e njeriut të mirë që ai do të bëhet.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.4/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox