Travis dhe Gabi në fillim u takuan si fqinjë në një qytet të vogël bregdetar dhe ndërtuan një marrëdhënie që është provuar nga ngjarjet më përcaktuese të jetës.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox